Izvēlne
Your Cart

Informācija lietotājiem

1. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

1.1. NOTEIKUMI UN TO DARBĪBAS LAIKS

Šie tipveida noteikumi ir spēkā pasūtījumiem, kas ir veikti interneta veikalā animaji.lv (turpmāk INTERNETA VEIKALS) latviešu, angļu vai krievu valodā, starp personu (turpmāk PIRCĒJS), kas veic pasūtījumu un SIA RĪGA MT (turpmāk PĀRDEVĒJS). Esošie līguma noteikumi ir spēkā sākot no 01.07.2013.

1.2. DISTANCES LĪGUMS

Distances līgums ir vienošanās starp PATĒRĒTĀJU (PTAL 1. panta 3. punkts) un pārdevēju (PTAL 1. panta 5. punkts) vai pakalpojuma sniedzēju (PTAL 1. panta 4. punkts), pamatojoties uz pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja piedāvājumu ar adresēta vai neadresēta iespieddarba, tipveida vēstules, kataloga, presē publicētas reklāmas, kurai pievienots pasūtījuma kupons, telefona, faksimila, Interneta, elektroniskā pasta, televīzijas, radio un citu informācijas nosūtīšanas vai pārraidīšanas līdzekļu starpniecību. Distances līgums attiecas uz pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti interneta veikalā ar piegādi, bet neattiecas uz tiem pirkumiem, kas izdarīti Pārdevēja tirdzniecības vietās.

1.3. DISTANCES LĪGUMA SPĒKĀ STĀŠANĀ

Distances līgums skaitās stājies spēkā, kā tikko PATĒRĒTĀJS ir veicis pasūtījumu ar Interneta, telefona vai citu tehnoloģisko līdzekļu palīdzību un ir saņēmis no PĀRDEVĒJA apstiprinājumu par veikto pasūtījumu ar elektroniskā pasta starpniecību. Pasūtījumu un pasūtījumu apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt puses, kurām tie adresēti.

1.4. DISTANCES LĪGUMA IZPILDES LAIKS

PĀRDEVĒJS apņemas izpildīt distances līguma noteikumus ne vēlāk, kā 30 dienas pēc pasūtījuma saņemšanas no PATĒRĒTĀJA, ja vien līgumslēdzējas puses nav vienojušās par citu termiņu. Ja PĀRDEVĒJS nevar izpildīt līgumu tādēļ, ka PATĒRĒTĀJA pasūtītā prece nav pieejama, tad PĀRDEVĒJA pienākums ir informēt par to PATĒRĒTĀJU. Tādā gadījumā PĀRDEVĒJS var piedāvāt PATĒRĒTĀJAM ekvivalentu preci par ekvivalentu cenu.

1.5. ATTEIKUMA TIESĪBAS

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, PATĒRĒTĀJS var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no distances līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt PĀRDEVĒJAM iegādāto preci.

PATĒRĒTĀJS nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
 • prece nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir bojāts (bojāta vai noplēsta aizsargplēve no ierīces ekrāna, ierīces iepakojums saburzīts vai savādāk bojāts);
 • precei nav saglabāta sākotnējā kvalitāte;
 • prece vizuāli ir bojāta (tai skaitā mehāniski bojājumi, bojājumi, kas radušies preces uzglabāšanas un transportēšanas gadījumā);
 • patērētājs nevar uzrādīt preci tās sākotnējā komplektācijā;
 • patērētājs ir veicis mehānisku iejaukšanos precē;
 • prece ir tikusi lietota.
PATĒRĒTĀJS ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

1.6. PREČU ATGRIEŠANAS KĀRTĪBA

PIRCĒJAM atgriežot iegādāto preci nepieciešams uzrādīt dokumentu, kas apstiprina pirkumu. PATĒRĒTĀJS var atgriezt preci, atbilstoši distances līgumam, 14 kalendāro dienu laikā kopš brīža, kad prece tiek iegādāta, naudas līdzekļu atgriešana tiek veikta izmantojot to pašu metodi, kopš iegādāšanās momenta.
 
2. INFORMĀCIJA PAR INTERNETA VEIKALU

2.1. CENAS

Visas cenas precēm INTERNETA VEIKALĀ uzrādītas eiro kopā ar pievienotās vērtības nodokli. Izmaksas par preču piegādi PIRCĒJAM nav iekļautas preces cenā.

2.2. VALODAS

INTERNETA VEIKALA PIRCĒJIEM ir dota iespēja veikt pasūtījumu un noslēgt distances līgumu latviešu valodā vai krievu valodā.

2.3. PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA

PIRCĒJAM ir iespēja iegādāties jebkuru izvēlētu preci INTERNETA VEIKALĀ, pasūtot to Internetā vai pa tālruņiem 6707860227012577 vai pa elektronisko pastu veikals@animaji.lv. Lai noformētu pasūtījumu INTERNETĀ, PIRCĒJAM nav nepieciešams piereģistrēties (noformēt pasūtījumus Internetā var ari nereģistrēti lietotāji). Pasūtījuma noformēšanas kārtība Internetā:

 1. Pievienojiet preces “Pirkuma grozam”
 2. Mainiet preču skaitu/daudzumu (ja nepieciešams) un aprēķiniet groza summu nospiežot “Veikt izmaiņas”
 3. Nospiediet pogu “ Noformēt pasūtījumu”
 4. Autorizējieties ar reģistrēto e-pasta adresi un paroli
 5. Ievadiet Jūsu personas datus
 6. Izvēlieties piegādes veidu
 7. Izvēlieties apmaksas veidu
 8. Pārbaudiet datus un nospiediet “Apstiprināt pirkumu”
 9. Saņemiet pasūtījuma apstiprinājumu e-pastā vai telefoniski

2.4. NOSLĒGTĀ LĪGUMA GLABĀŠANAS NOSACĪJUMI

PĀRDEVĒJS neglabā noslēgtos līgumus par INTERNETA VEIKALĀ iegādātām precēm.

2.5. TEHNISKIE LĪDZEKĻI INFORMĀCIJAS IEVADKĻŪDU NOTEIKŠANAI UN LABOŠANAI PIRMS PASŪTĪJUMA IZDARĪŠANAS

Visos pasūtījuma noformēšanas posmos INTERNETA VEIKALĀ LIETOTĀJAM ir iespēja rediģēt ievadītos datus, atgriežoties vienu vai vairākus soļus atpakaļ. Jebkuras kļūdas, kuras atrastas pēc pasūtījuma apstiprināšanas, PIRCĒJS var izlabot kontaktējoties ar mums pa tālruņiem 67078602, 27012577 vai pa elektronisko pastu veikals@animaji.lv.

2.6. KONTAKTINFORMĀCIJA UN REKVIZĪTI

Adrese:Katoļu iela 31, Rīga, LV-1003
Tālrunis:67078602
Mob. tālr.:27012577
E-pasts:veikals@animaji.lv
Nosaukums:SIA RĪGA MT
Juridiskā adrese:Katoļu iela 31-45, Rīga, LV-1003
Faktiskā adrese:Katoļu iela 31, Rīga, LV-1003
Reģistrācijas Nr.:40003534910
Reģistrēts:2001.gada 6.marta
PVN:LV40003534910
Konta Nr.:LV84HABA0551006177017
Bankas kods:HABALV22
Banka:Swedbank AS
Šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkfailus. Uzziniet vairāk šeit